ASTROLOJİ 2.167 Görüntülenme 05.04.2019 00:03

Hafta İletişimsel işlerle başlıyor 8 - 14 Nisan Balık Burcu Hande Kazanova

Salı ve çarşamba günleri ev ve aileniz önem kazanacak. Çarşamba ve cumartesi günleri maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14  Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı

İletişimsel işleriniz ve yakın çevre alanlarınızda yapacağınız işlerle haftanız başlayacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Salı ve çarşamba günleri ev ve aileniz önem kazanacak.

Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek. Özellikle kariyer ve iş alanlarınızda size fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi ile beraber bu alanlarda yavaşlama ve ertelenmeler devrede olabilir.

Doğum haritanızda Jüpiter geriliyorsa bu dönemde çok fazla zorlanmayacaksınız. Çarşamba ve cumartesi günleri maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

Çok fazla güç çekişmelerine girmeden bu dönemi atlatmaya çalışmalısınız. Cuma günü değişik fırsat ve işlerin de karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu iş ve fırsatlar güzel sonuçları hayatınıza taşıyacak sevgili Balık’lar.

Aşırı iyimser ve düşünmeden hareket etmemelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Pazar günü çok şanslı olacak. Hayatı çok daha geniş ve güzel gözlerle göreceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle