ASTROLOJİ 33.147 Görüntülenme 05.04.2019 00:55

Hafta hızlı etkilerle başlıyor Koç Burcu Hande Kazanova 8 -14 Nisan 2019

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ve iletişimsel işlerinizin üzerine düşmek için uygun haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız hızlı etkilerle başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu hızlı etkilerle gününüzü iyi planlamak isteyeceksiniz. Maddi konular daha fazla ön planda olacak.

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ve iletişimsel işlerinizin üzerine düşmek için uygun haftalardan bir tanesi ve çarşamba günü bu anlamda güzel olacak. Geri planda durduğunuz işlerinizle olan bağlantılarınızda birtakım insanlardan alacağınız güzel destekler devrede olabilir.

Bu çarşamba itibariyle Jüpiter gerilemeye başlayacak. Seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlar konusunda size şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda karşınıza gelecek olan bazı fırsatları gözden geçirmenize neden olacak.

Bazı işlerinizde yavaşlama, ertelenme, sıkıntı ve problemlele karşılaşırsanız bu konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman diliminde olacaksınız. Çarşamba ve cumartesi günü çok desteklenmeyeceksiniz.

Güç çekişmelerine ve fikir ayrılıklarına hazır olun. İnatçılıktan kaçının. Büyük girişimleriniz ve aile ile ilgili konularda cuma günü güzel etkileşimler altında olacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle