ASTROLOJİ 14.769 Görüntülenme 05.04.2019 00:45

Geri planda durduğunuz bir hafta İkizler Burcu Hande Kazanova 8 -14 Nisan 2019

Salı ve çarşamba günleri Ay sizin burcunuza geçince oldukça hareketleneceksiniz. Bu hafta çarşamba günü gökyüzünde çok fazla gezegen oluşumu olacak.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Geri planda durduğunuz ve biraz da isteksiz olduğunuz haftalardan bir tanesi sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bazı konu ve olayları kafanızda çok fazla büyütmemeye özen gösterin.

Salı ve çarşamba günleri Ay sizin burcunuza geçince oldukça hareketleneceksiniz. Bu hafta çarşamba günü gökyüzünde çok fazla gezegen oluşumu olacak.

Öncelikle kariyeriniz ile ilgili konularda güzel adımlar, parasal konularda çözüme ulaşması gereken konuların üzerine gidilmesi gibi durumlarda şanslı etkileşimler altında olacaksınız.

Çarşamba itibariyle Jüpiter gerilemeye başlayacak. İkili ilişkiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak işler, diğer insanlardan alınacak güzel geribildirimler konusunda size şimdiye kadar şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemeye başlaması olayları gözden geçirmenize neden olacak.

Çarşamba ve cumartesi günleri dikkatli olmakta fayda var. Büyük parasal işlerden ve girişimlerden kaçının. Cuma ve pazar günleri şanslı olacaksınız. Zorlanmalarınız olsa da bazı konuları çok fazla kafanıza takmayacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle