AŞK-İLİŞKİLER 99.107 Görüntülenme 16.09.2018 11:00

Evli birine aşık oldum! Ne yapmalıyım?

Evli bir kadına yada evli bir erkeğe aşıksınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Yada aşık olduğunuz sevgilinizin aslında evli olduğunu öğrendiniz. Bu gibi durumlarda yapılması gereken nedir İletişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın anlattı.

Evli biriyle aşk yaşamanın çok büyük zorlukları var. Evli bir kadına aşık olduysanız yada evli bir erkeğe aşık olduysanız ne yapmanız gerekiyor. Evli bir erkekler yada kadınla ilişki yürüyebilir mi?

Veya çok sevdiğiniz aşık olduğunuz sevgilinizin aslında evli olduğunu öğrendiniz.Ondan ayrılmalı mısınız? Yoksa evli de olsa onunla ilişkinize devam etmeli misiniz?  İletişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın Cevapla.tv için cevapladı. 

Evli erkek sizin için karısından boşanır mı? Yada evli olan kadın sizin için kocasından boşanır mı? Kadına aşık olsa da karısından ayrılmayı hiç düşünmeyen erkekler de olabilir... Tüm bunlar acaba evli erkeklerin, kadınların bize daha çekici gelmesinden dolayı olabilir mi? Peki siz bunları yaşamaya hazır mısınız... Evli biriyle ilişki yaşanabilir mi? Hande Akın bakın nasıl anlattı.

Sitene Ekle