ASTROLOJİ 18 Görüntülenme 24.11.2018 12:04

Burçların İlişki Uyumu Kova - Yengeç

Kova - Yengeç burcu ilişki uyumları nasıldır? Sevgilinizle astrolojik uyumunuz uygun mu? Astrolog Hande Kazanova Kova - Yengeç burçlarının ilişki uyumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Yengeç ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Biri su, diğeri hava olan bu iki burç birbirleriyle anlaşmakta oldukça zorlanırlar. Kovanın sosyalliği ve hareketliliği, ev yaşamını seven Yengeç için aşırı gelebilir. Kova bu dünyadaki herşeyini dış dünyadaki insanlarla, arkadaşlarıyla paylaşmak isterler. Oysa Yengeç her tür ilginin kendisinde olmasını bekler ve ister. Karşı tarafı bir şekilde istediği şekle sokamayınca mızmızlanmaları ve duygusal sömürüleri artabilir ama tüm bunlar özgürlüğüne ve bireyselliğine fazlasıyla düşkün olan kova için çok da üstünde durulmayacak konulardır.. Yengeç burcu özgürlükten ziyade tutucudur. Geçmişe fazlasıyla bağlıdır, Kovanın beğenileri ise bunun tersidir. Kova burcu geleceğe yönelik ilerlemeyi kendine felsefe edinmiş bir burçtur. Uranüs'ün sürprizli yapısı ile Ay'ın duyarlılığı ile anlaşamaz. Birinin özveri gösterip kendini değiştirmesi durumunda bu iş yürüyebilir. Bu ikili birbirini görmekte, anlamakta ve duyguları tatmin etmekte fazlasıyla zorlanır.

Sitene Ekle