ASTROLOJİ 30 Görüntülenme 24.11.2018 12:09

Burçların İlişki Uyumu Kova - Yay

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Yay burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Yay ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu ateş ve hava beraberliği bir çok konuda başarılıdır. Burçlar kuşağında hem Kova, hem de Yay burçları özgürlüğüne ve bireyselliğine düşkün iki burçtur. Bu anlamda birbirlerini çok iyi tanırlar ve anlarlar. Bu yüzden de temel olarak başarıya açıktırlar. İkisi de sosyal çevrelerine düşkündür ve arkadaşları fazladır.Yay, Kova'nın ruh halini ve ilginçliklerini anlamaya hazırdır. Kova'da Yay'ın arada alıp başını gitmesine birşey demeyecektir. Kıskanç ve sahiplenici olmayan bu ikili, aynı ideallere sahiplerse bir ömür çok mutlu olabilirler. Bir tek zaman zaman Kova'nın fikri sabitlikleri ilişkilerini yıpratabilir. Onda da Yay burcu yine devreye girerek, olayları anlayışla toparlayabilir. Her ikisi de gezmekten ve heyecandan hoşlanırlar. Neticede bu beraberlik hep artan bir ivmeyle, değişiklik çoşkusuyla yürüyecektir.

Sitene Ekle