ASTROLOJİ 31 Görüntülenme 24.11.2018 12:07

Burçların İlişki Uyumu Kova - Terazi

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Terazi burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Terazi ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu hava hava ikilisi en uyumlu çiftlerden bir tanesidir. Evlilik için mükemmel bir beraberlik sayılabilir. Kovalar Terazi için en olumlu benzerlikler gösterirler. Her ikisinde de güzellik, toplum sevgisi ve sosyete faaliyetleri aralarında ideal ortaklık temeli olur. Kova burcunun fikri sabitlikleri ve bazen idare edilmesi gerekliliği, terazi burcunun anlayışı, uzlaşısı sayesinde hemen hallolacaktır. Kova burcu terazinin dengesinden, uyumundan ve güzelliğindeen etkilenir ama en önemlisi, konuşabileceği ve paylaşabileceği bir arkadaş bulmuştur kendine. Terazi burcuysa Kova nın kendine has hareketleri karşısında kendini ilişkiye kolayca kaptırıverir. Kova insanının ne yapacağı belli olmayan davranışları ve ortada bir neden yokken ortamdan kaybolması, beraberlikte bir sorun olabilir. Bu durumda en iyi çare terazinin onu olduğu gibi bırakmasıdır. Bir süre sonra herşey düzelecektir. Terazi açıklama yapması için ısrarcı olmazsa bu beraberlik yürüyecektir.

 

Sitene Ekle