ASTROLOJİ 23 Görüntülenme 24.11.2018 12:10

Burçların İlişki Uyumu Kova - Oğlak

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Oğlak burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Oğlak ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı.

Bu toprak ve hava ilişkisi bibirleriyle anlaşmakta zorlanırlar. Temkinli ve emin adımlarla ilerleyen Oğlak ile dünyayı yaşanacak en iyi yer yapmayı amaçlayan, idealist Kova'nın ortak noktaları çok azdır. Oğlak, Kova'nın başka insanlar ile ilgilenmesini anlayışla karşılayamaz. Onun için sevdiği insanın odak noktası kendisi ve ailesi olmalıdır, bu durumda Kova da kısıtlamaya tahammül edemez. Bu da anlaşmazlıklarını arttırır. Oğlak insanı çalışkandır ve iş koliktir, eğer iki tarafta duygusallıktan çok, iş hayatına ve başarıya önem veriyorsa, bu ilişkide bir çıkar yol bulunabilir. Güvensiz ve lafını sokan oğlak insanı, hümanist ve rahat olan kova insanını rahatsız edebilir. Bu durum ancak Kova erkeği ve oğlak kadınıyla daha iyi bir sonuca varabilir. Kova erkeği, Oğlak kadınının soğukluğunu ve mesafesini aşmasına yardımcı olabilir. Aynı şekilde Oğlak kadını da, eşinin birçok işini hallederek, toplum içinde onun istediği yere gelmesini sağlayabilir.

Sitene Ekle