ASTROLOJİ 27 Görüntülenme 24.11.2018 12:11

Burçların İlişki Uyumu Kova - Kova

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Kova burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Kova ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı.

Bu 2 hava grubu birbirleriyle çok iyi anlaşır. Kova burcu bireysel, rahat, özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Sosyalliği ve diğer insanlarla bir arada olmayı sever. Kısıtlanmalara gelemez. Her iki tarafta birbirlerinin isteklerini ve ilişkiden beklentilerini çok iyi bir şekilde farkedecek ve anlayacaklardır. Gerektiği zaman sosyal olacaklar, gerektiği zaman evde kalmasını bileceklerdir. Bu iki burç iyi anlaşırlar. Kadın ve erkek Kova ilişki içerisinde birey olmayı başardığından, karşılıklı müsamaha göstererek uzun yıllar ilişkilerini götürebilirler. Buradaki tek sorun, fikri sabitlik olabilir. Bir tarafın inat ettiği bir konuda diğer tarafta geri adım atmayabilir ve konu gereksiz uzayabilir. Buna dikkat edilirse başka sorunları kolay kolay olmaz.

Sitene Ekle