ASTROLOJİ 18 Görüntülenme 24.11.2018 12:01

Burçların İlişki Uyumu Kova - Koç

Burcunuzun partnerinizin burcu ile ne kadar uyumlu olduğunu merak ediyor musunuz? Astrolog Hande Kazanova burçların ilişki uyumlarını anlattı. Kova ve Koç burcu uyumu ayrıntılı bilgi...

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Koç ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu ateş ve hava ikilisi genel olarak birbiriyle iyi anlaşır. Kova burcu sosyal, özgürlükçü ve aktif bir burçtur. Aynı şekilde Koç burcu da hızlı, hareketli ve sıcakkanlıdır. Bu ikili ilk başta birbirlerinden etkilenirler. Uranüs yönetimindeki Kova, değişken ve farklı tavırlarıyla Koç’un ilgisini çok çabuk çekecektir. Kova burcu insanı entellektüel fikirlere ve düşünmeye önem verir. Düşünmeyi kendine has bir üslupla yapan ve daha çok eylemlere önem veren Koç insanı ilişki ilerledikçe kova burcunu ukala bulabilir. Kova burcu mantıklıdır ama koç insanı hisleriyle ve içgüdüsel bir şekilde hareket ettiğinden kova burcunun çok mantıklı ve tamamen düşüncelere dayalı ilişki dünyasına karşılık veremez. Bir de Koç burcu kıskançtır, tutkular bu insan için önemlidir. Kıskançlığa ve sınırlandırılmalara gelemeyen kova insanı için bir süre sonra bu ilişki çıkmaza dönüşebilir. Her iki taraf birbirini anlar ve gereken özeni gösterirse hayatboyu keyifli bir ilişki içinde olurlar.

Sitene Ekle