ASTROLOJİ 23 Görüntülenme 24.11.2018 12:03

Burçların İlişki Uyumu Kova - İkizler

Kova - İkizler burcu ilişki uyumları nasıldır? Sevgilinizle astrolojik uyumunuz uygun mu? Astrolog Hande Kazanova Kova - İkizler burçlarının ilişki uyumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - İkizler ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Merkür - Uranüs kombinasyonu keyifli ve etkili bir kombinasyon olabilir. Bu ilişkide idealler, bilgi, entellektüel yapı, öğrenme isteği yüksek olacaktır. İkizler burcu aradığı her tür düşünce formunu kova burcunda bulabilir. Kova'nın yönetici gezegeni Uranüs zaten ani ve sürpriz değişimler habercisidir. Bu da her zaman sürprizleri seven, değişken ve çeşitli İkizler karakterini fazlasıyla mutlu eder. Burada dikkat edilmesi gereken konu, zaman zaman kovanın soğuk ve mesafeli duruşu olabilir. Kova, yalnız kalmak istediği zaman ikizleri gücendirecek bir şey yapmamalıdır. Çünkü bu geçici bir durumdur ve Kova bir süre sonra kendini bulduğunda her iki tarafta yeniden kaldıkları yerden devam edebilirler. Bir de Kova burcu sevgide sabittir, her konuda değişken olan ve zaman zaman fikir değiştirmekten kaçınmayan İkizler burcu, Kova'nın sabit fikirliliği karşısında nasıl davranacağını şaşırır ve o durumdan uzaklaşmak ister. Bu birkaç nokta iyi üstesinden gelinirse bu ilişki, ilişkiler içindeki en çeşitli ve en verimli ilişkidir.

Sitene Ekle