ASTROLOJİ 25 Görüntülenme 24.11.2018 12:02

Burçların İlişki Uyumu Kova - Boğa

Burç uyumu nedir? İlişki uyumuna nasıl bakılır? Kova - Boğa burcu ilişki uyumları nasıldır? Astrolog Hande Kazanova Kova - Boğa burçlarının ilişki uyumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Boğa ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Toprak ve Hava grupları genellikle anlaşmakta zorlanır. Toprağın içinde hava zerrecikleri yoktur. Bu iki grup genelde birbirini anlamakta zorluk çeker. Bir de her iki burçta sabit özellikler taşıdığından, bu beraberlikten genellikle sorunlar çıkar. Ne yapacağı belli olmayan, özgürlüğüne düşkün Kova, uysal giden ve anlaşmaya her zaman meyilli Boğa mizacı için uygun olmayabilir. Kova burcu değişik ve farklı olanı sever, ister ve farklı olan hemen ilgisini çeker. Daha ilk zamanlarda, yelkenleri suya indiren ve oldukça sıradan davranan Boğa'yı çekici bulması imkansızdır. Boğanın tutucu ve ısrarcı görüşleri, dinamik ve açık görüşlü Kova'nın sinirlerini gerip, onu ateşleyebilir. Boğa’nın inadı, Kova’nın fikirlerinden vazgeçmemesi en temel düğüm noktasıdır. Her ikisi de rahatı ve konforu sevdiklerinden, bunu nasıl elde edecekleri aralarında tartışmalara neden olacaktır. Başka bir uyuşmazlık noktası da, sırları paylaşmakta kovanın gönülsüz davranışı olabilir. Bu ilişkinin oluşması için tarafların kişilik özelliklerinden taviz vermesi gerekir.

 

Sitene Ekle