ASTROLOJİ 25 Görüntülenme 24.11.2018 12:06

Burçların İlişki Uyumu Kova - Başak

Hangi burçlar anlaşıyor, hangileri hayatı birbirlerine zindan ediyor? Kova - Başak burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Başak ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Birbirlerini hiçbir şekilde görmeyen ve anlamaktan biraz uzak olan bu iki burç için ne seninle, ne sensiz ilişkisi doğru tanımlamadır. Kova burcu özgürlüğüne düşkün, sosyal ve sürprizleri seven bir burçtur. Başak ise, ancak sonucunu bildiği şeylere adım atar, sürprizlerden korkar, daha tutucu ve geçmişe yönelik yaşayan insandır. Bu anlamda Başak burcu, ilk görüşte kova insanından fazlasıyla etkilenecektir. Kova burcu'da Başak'ı zeki ve entellektüel bulur ama Kova insanı için bu dünyada sadece Başak burcu yoktur. O an etkilenir ama yoluna devam eder. Başak burcu bunu farkettiğinde, özellikle Başak kadını bu duruma içerleyebilir. Başak kadını doğruları eleştirmeden, büyük bir incelikle kova burcuna aktarırsa bu ilişki her zaman yürür. Anlaşmaları biraz da her ikisinin kültür seviyelerine bağlıdır. Eğer çiftler arasında belirgin bir farklılık varsa, evlilikten mutluluk ummak yanlış olabilir. Başak'ın değişkenliği sayesinde isterlerse bu ilişkiyi yürütürler. Ama şunu bilmekte fayda olacaktır, bu ilişkide değişen taraf kova olmayacaktır.

Sitene Ekle