ASTROLOJİ 32 Görüntülenme 24.11.2018 12:12

Burçların İlişki Uyumu Kova - Balık

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Balık burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Balık ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hava ve su kombinasyonu dalgalı denizlere benzeyebilir. Balık burcu romantik bir burç olarak, karşı taraftan aşka dair iyi bir beklenti içine girebilir. Kova burcu daha ilk karşılaşmalarında farklı tavırlarla balık insanının hemen dikkatini çeker ama buradaki konu arkasından devamlılığın gelmesi ve balığın onu avucunda tutmak istemesi olabilir. Güzel ve etkili bir iletişimle kova burcu balığı hemen etkiler, Kova'da bu romantik kişinin hülyalı dünyası karşısında bir merak içerisindedir ama mantığı her zaman önde olan Kova insanına göre balık kadar hayalperest olmak ve herşeyi kabullenmek söz konusu bile olamaz. Bu yüzden bu ilişki flörtten hemen sonra genellikle kova burcuna göre tamamlanır. Ancak Kova kadını, Balık erkeği olursa bu ilişkinin devam etme olasılığı daha yüksektir, bu durumda bile bir müddet sonra kova kadını her tür sorumluluğu üstlenmiş olduğunu farkedecektir.

Sitene Ekle