ASTROLOJİ 50 Görüntülenme 24.11.2018 12:05

Burçların İlişki Uyumu Kova - Aslan

Kova - Aslan burcu ilişki uyumları nasıldır? Sevgilinizle astrolojik uyumunuz uygun mu? Astrolog Hande Kazanova Kova - Aslan burçlarının ilişki uyumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Aslan ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Zıt kutupların birbirini çekmesi gibi, zıt burçlar ilk bakışta birbirlerine çekilirler. Karşı taraftaki farklılık kişinin hoşuna gider. Ne de olsa kendisi öyle değildir. Yeni birşey öğrenmenin hevesi ve bunun sonucunda neler olabileceğinin düşüncesi her 2 tarafı kamçılayan bir afrodizyaktır. Bu beraberlikte Güneş ile Uranüs işbirliği genel olarak olumludur. Aslan süprizi sever ve Kova'da bundan bol şey yoktur. Her iki burç birbirleri için bir şey yaparken en iyisini yapmaya bakarlar. Aslan dünyayı sever, Kova da insanlığı sever, bu bakımdan ikisi arasında olumlu bir evlilik ilişkisi olabilir. Yalnız Aslan burada biraz kendi kişiliğindeki sivriliklerden ve kıskançlık meyilinden vazgeçmeye çalışmalıdır. Zira Aslan insanı merkezde olmak ister, özel hayatında da sevdiği insandan özel muamele görmek, bir aslanın isteyeceği ilk şeylerden biridir. işte bu noktada ilişkide bazı çıtırdamalar oluşabilir zira kova burcu kısıtlanmaya ve kıskançlığa hiç gelemez. hele bir de dünya için birşeyler yapmaya çalışırken, onu tüm insanlıktan uzaklaştırarak kendi evrenine çekmeye çalışan Aslanı hiç ama hiç anlamayacaktır.

Sitene Ekle