ASTROLOJİ 25 Görüntülenme 24.11.2018 12:08

Burçların İlişki Uyumu Kova - Akrep

Sevgilinizin ya da eşinizin burcunu biliyor musunuz? Kova - Akrep burçlarının uyumu nedir? Astrolog Hande Kazanova ilişki uyumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Sevdiğiniz insanla astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Kova - Akrep ikilisi uyumusunu Astroolog Hande Kazanova cevapla.tv'ye anlattı. 

Bir su ve hava ilişkisi gazlı içeceğe benzer. İçimi ilk başta keyiflidir ama sonradan gaz yapabilir, bünyeye ağır gelebilir. Kova burcu hümanist ve diğer insanlar için bir şeyler yapmak isteyen bir burçtur. İlk başlarda kova burcunun bu insancıl yaklaşımları akrep in hoşuna gitse bile, Akrep sevdiği insanı başkalarıyla paylaşmak istemeyecek ve kova yı kısıtlamaya başlayacaktır. Kova'nın ev dışında, Akrep'in ayak uydurması gerekecek çeşitli ve çok merakları vardır. Bu beraberlik sonunda bir sinir savaşıyla sona erebilir. Kova, katı Akrep karakteri için çok fazla sağı solu belli olmayan birisidir. Bir de her iki tarafta sabittir. Akrep duyguları biriktirir, Kova bilgi biriktirir. Bilgiler her zaman duyguların önündedir ve bu akrep burcunu çıldırtabilr zira duyguları ve hissettikleri Bir Akrep'in hayatını, yönününü ve herşeyini belirler. Cinsellikte deneysel yaklaşımlarla değişik ve farklı tatlar alınsa da bu ilişki önünde sonunda bir yerlerden patlak verebilir. Değişim ve ayak uydurma bu ilişkiyi uzatabilir.

Sitene Ekle