ASTROLOJİ 12 Görüntülenme 29.03.2019 14:40

Bu haftanın en önemli konusu Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi olacak

Önemli girişimler için güzel bir Yeniay olacak. Adımlarımızı Yeniay’dan birkaç gün sonra atmak daha doğru olacaktır. Güzel bir hafta diliyorum.

 1 - 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Haftaya Ay, Kova Burcu’nda iken başlıyoruz. Sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımız önem kazanırken toplumsal konu ve olaylara daha fazla adapte olacağız ama önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerimizin üzerine düşmeliyiz.

Başka insanlara yardım etme ve fedakarlıklar ön planda olacak. Bu hafta en önemli konulardan bir tanesi Plüto’nun güney Ay düğümü ile birleşimi olacak.

Pluto, değişim ve dönüşümün gezegenidir. Büyük krizlerle bağlantılıdır ve bu birleşme özellikle finansal astrolojide çok önemlidir. Büyük ekonomik değişimler ile sıkıntı ve sorunları karşımıza getirebilir. Bu hafta parasal konularda dikkatli adımlar atmak önemli olmalı.

Bir gün sonra 5 Nisan’da a bir Yeniay gerçekleşecek. Önemli girişimler için güzel bir Yeniay olacak. Adımlarımızı Yeniay’dan birkaç gün sonra atmak daha doğru olacaktır. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle