ASTROLOJİ 3.261 Görüntülenme 05.04.2019 00:10

Bu hafta oldukça keyifli 8 - 14 Nisan Oğlak Burcu Hande Kazanova

Salı ve çarşamba günleri günlük hayatınızın ritmi çok hızlı olacak. Her şeyi çok kolay organize edeceksiniz

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta oldukça keyifli haftalardan bir tanesi olacak. Kendi isteklerinize odaklanacak, özel hayatınızı hareketlendireceksiniz. Pazartesi günü büyük işler ve önemli konularla uğraşmak umurunuzda olmayacak. 

Salı ve çarşamba günleri günlük hayatınızın ritmi çok hızlı olacak. Her şeyi çok kolay organize edeceksiniz. Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek.

Daha önceden çok rahatlıkla atlattığınız birtakım konu ve olaylarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer kişisel haritanızda Jüpiter geri gidiyorsa bu dönem size yarayacak ve daha faydalı etkileşimleri karşınıza getirecek.

Çarşamba günü iletişimsel işlerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Cuma günü şanslı günlerden bir tanesi olacak. İletişimsel işlerinizde şanslı fırsatlar karşınıza gelecek.

Bu fırsatları hayatınıza sokarken çok fazla iyimser olmamaya özen göstermelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle