SAĞLIK 1.713 Görüntülenme 25.02.2018 16:09

Boyun bölgesine ameliyatsız tedavi mümkün mü?

Boyun bölgesine ameliyatsız tedavi mümkün mü? Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman anlatıyor.Görüntümüzün bir bütün olduğunu düşünürsek bizim boynumuzun iyi görünmemesi de bizi iyi hissettirmemektedir.

Boyun bölgesine ameliyatsız tedavi mümkün mü? Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman anlatıyor.

Görüntümüzün bir bütün olduğunu düşünürsek bizim boynumuzun iyi görünmemesi de bizi iyi hissettirmemektedir. Boyunda en çok rastladığımız sorun cildin çok ince olması sebebiyle o bölgedeki kalitenin ve cilt kıvamının olması gerekenden uzak olmasıdır.

Enjeksiyonlarla yapılan desteklerden sonra bu bölgede yine karşımıza çıkacak sorunlardan biri kas güçlerinin fazla olmasıdır. Bunu botoksla da tedavi edebiliriz ayrıca başka yöntemlerle de kasların gücünü azaltabiliriz.Sıkı ve dar boyun gerekiyorsa da deride bir fazlalık varsa da yine ısılı yöntemlerle gerek ultrason gerek içeriden ısıtarak boynun daha iyi görünmesini sağlayabiliriz.

Yüzü çok iyi görünen birinin boynunun iyi görünmemesi yapılan her şeyin cevabını almaması ve bütünlüğün bozulması açısından hastaları rahatsız ettiği için boyun bölgesi tedavileri de yaptığımız tedaviler arasında çok önemli bir yer kaplamaktadır

Sitene Ekle
Etiketler