ASTROLOJİ 5.005 Görüntülenme 26.04.2019 00:03

Balık Burcu Hande Kazanova 29 Nisan- 5 Mayıs 2019 Haftası

Haftaya biraz kararsızlıklarınız yüksek bir şekilde başlayacaksınız.Bu hafta gerileyecek Satürn sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızı etkileyecek.

29 Nisan-5 Mayıs  haftasında Balık burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Balık burcunu sizler için yorumladı.Haftaya biraz kararsızlıklarınız yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Çok önemli konularla uğraşmak istemeyeceksiniz

Haftaya biraz kararsızlıklarınız yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Çok önemli konularla uğraşmak istemeyeceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Ay, Balık Burcu’nda ilerliyor.

Tembel ve miskin etkiler devrede olabilir. Kendi istek ve yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Bu hafta gerileyecek Satürn sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızı etkileyecek.

4-5 ay sürecek bu gerileme arkadaşlıklarınızı ve bu alanda üstlendiğiniz sorumlulukları gözden geçirmeniz gereken bir dönem olacak. Çarşamba ve perşembe günleri parasal konularda desteklenmediğinizi görebilirsiniz.

Bu hafta kariyerinizde güzel oluşumlar size değişik fırsatlar verecek. Kariyerinize yönelik çok güzel bir teklif ya da iş fırsatı da devrede olabilir.

Hafta sonu gerçekleşecek Yeniay, hem iletişimsel konularda hem yakın çevrenizi ilgilendirecek önemli birtakım girişimlerinizde hızlı, güzel ve yenileyici kararlar almaya yatıkın olacaksınız.

Akraba ve kardeşlerinizin hayatında alınması gereken önemli kararların da bu Yeniay sonrasında yapılmasına özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle