ASTROLOJİ 8.489 Görüntülenme 04.12.2018 09:20

Astroloji: Hande Kazanova 3 - 9 Aralık 2018 Haftalık Burç Yorumları

Haftaya denge bulma arayışımız yüksek olarak başlayacaksınız sevgili cevapla.tv izleyenleri. 3 - 9 Aralık 2018 haftalık burç yorumları Hande Kazanova yeni haftanın burç yorumları yayında.

Astrolog Hande Kazanova, burç tahminlerinde sizleri neler beklediğini yazdı. Bu hafta aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? İşte Hande Kazanova haftalık burç yorumları...

Bu hafta başında gergin, sinirli ve agresif etkiler altında olabilirsiniz. İnsanlarla olan bağlantılarınızda, iş girişimlerinizde bu etkiye dikkat etmekte fayda var. Bu hafta Merkür düzeliyor, Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber iletişimsel olarak rahatlayacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Pazartesi günü itibariyle Venüs, Akrep burcuna geçiyor. İlişkilerinizde her şeyi didikleyeceğiniz, manipüle etmekten, kıskançlık ve baskı gibi etkileri ortaya çıkarmaktan keyif alacağınız bir döngü başlıyor. Cuma günü oluşan Yeni Ay, Yay burcu temalarını kapsayacak yani girişimleriniz, geleceğe yönelik işleriniz, seyahat, medya, hukuk, yabancılarla yapılacak olan işler alanlarında önemli karar ve başlangıçları devreye koyabilirsiniz. Bu hafta en fazla başka insanların üzerinizde oluşturacağı baskılara ve yanlış yönlendirmelere dikkat etmeniz gerekiyor. Olayları net ve gerçekçi görmekte zorlanacağınız bir dönem bu yüzden de önemli hatalar, yanlış yönlendirilmeler, aldanmalar ve kandırılmalar hayatınızda oluşabilir.

Sitene Ekle