ASTROLOJİ 443 Görüntülenme 30.11.2018 00:04

Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

İşle ilgili konular, günlük hayatınızın düzenlenmesi ile ilgili olaylarla başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yengeç burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yengeç burcunu neler bekliyor?

Diğer taraftan Merkür bu alanlarınızı terk ederek aşk alanlarınıza kayarak gerilemesine devam ediyor. 6 Aralık’a kadar eski aşklarınız gündeme gelebilir, eski sıkıntı ve problemler yine özel hayatınızda karşınıza sorun olarak çıkabilir. Çocuğunuz olan iletişiminiz varsa eğer bu dönemde dikkat etmeniz gereken konuların başında gelecek. Diğer taraftan sanatsal bir işle uğraşıyorsanız aslında bu konuların bir kez daha üzerinden geçme fırsatını bulacaksınız sevgili Yengeç’ler. 1 Aralık ev, aile, yuva alanlarınızda gerginliğin tavan yapacağı, aile tarafında, anne-baba ilişkisi ya da kendi kurduğunuz ailede karşı tarafla olan ilişkinize dikkat etmeniz gereken tarihlerin başında geliyor. 2  Aralık’tan sonra buraya, aşk alanlarınıza Venüs’ün girmesiyle beraber hayattan daha fazla keyif alacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Birtakım sıkıntı ve problemleri düzeltmenin formülünü ve yolunu önünüzdeki üç hafta boyunca. 7 Aralık’ta oluşacak Yeni Ay, iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda size önemli kararlar aldıracak sevgili Yengeç’ler. İşinizi değirmek istiyorsanız veya yeni bir işe başlamak istiyorsanız, sağlığınızla ilgili birtakım önemli adımlar atmak istiyorsanız bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz. Ama başkalarından alacağınız destekler, tavsiyeler, kararsız olduğunuz noktalarda kafanızı daha fazla karıştırabilir. Olayların üzerinden birkaç kez geçin, gerçekçiliğinden emin olduktan sonra hareket etmeye özen gösterin lütfen. 13 Aralık’tan sonra Merkür biraz daha iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza geçecek. Bu bakımdan kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döngü içinde olacaksınız önümüzdeki 15 gün boyunca. Yine işle ilgili konularda, sıkıntı yaşadığınız konu ve olayların üzerinden bir kez daha, tam anlamıyla düzeltmek için geçebilirsiniz. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay sizin için önemli Dolunay’lardan bir tanesi, sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınız, görüntünüz ve kendinizle ilgili çok önemli duygusal birtakım kararlar bu Dolunay’la beraber devreye girecek. Özel hayatınız ve kendi hayatınız arasında dengeyi iyi sağlamanız gerecek sevgili Yengeç’ler. Ama işle ilgili konularda aslında çok da şanslı aylardan bir tanesi. Ay sonunda çok güzel bir fırsat karşınıza gelebilir, yüzünüzü güldürebilir. 

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle