ASTROLOJİ 944 Görüntülenme 30.11.2018 00:09

Aralık Ayı Yay Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Bu ay hem sağlığınız ile ilgili konu ve olaylara hem de kendi kişisel, hayatınız ön planda olacak. sevgili Yay’lar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yay burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yay burcunu neler bekliyor?

Merkür Akrep Burcu’na kayarak gerilemeye devam ediyor. 1-6 Aralık arası ikili ilişkileriniz ve özel hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili konularda eski konu ve olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Çözmek zorunda kaldığınız birtakım konu ve olaylarla uğraşabilirsiniz ki uğraşmalı. Merkür geri giderken sıkıntı ve problemlerinizin köküne inip bunları telafi etmelisiniz sevgili Yay’lar. Bu yüzden önemli birtakım ortaklı işler ve girişimleriniz anlamında desteklenmeyeceksiniz. 1 Aralık’ta sosyal çevre ve özel hayat arasındaki dengeye dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Çünkü bazı arkadaşalarınızla aranızda gerilimler oluşabilir ve vereceğiniz sert etkiler karşısında bazıları ile aranız bozulabilir sevgili yaylar. 2 Aralık’ta Venüs Akrep Burcu’na geçecek. Birazcık kendinizi, elinizi ayağınızı hem işle ilgili konularda hem de sosyal çevre konularında geriye çekeceğiniz bir döngü başlıyor. iki üç hafta boyunca yalnız kalmak, yalnızlığınızdan hoşnut olmak, pilinizi şarj etmek, düşünmek ve size iyi gelecek yerlerde bulunmak önemli olacak. Bu dönemde kendinizi tecrit etmeyin, yine sevdiğiniz insanlarla tatlı tatlı yürüyüşler, dışarıya çıkma ya da güzel bir programın devreye girmesi her şeyi değiştirebilir sevgili Yay’lar. 6 Aralık’ta, Merkür düzeldikten sonra bir gün sonra oluşan Yeni Ay hayatınızla ilgili hızlı kararları karşınıza getirebilir. Önemli kararlar almak isteyebilirsiniz ama aldatıcı etkiler de devrede olacak. Özellikle ev, aile, yuva alanlarınızda yaşayacağınız birtakım hayal kırıklıkları sizi zor durumda bırakabilir ya da beklentiniz çok yüksek olabilir sevgili Yay’lar. Bu dönemde beklentilerinizi biraz aşağıda tutun ve işinize yarayacak. Bu dönem içerisinde gözünüzü dört açın. Başkalarından alacağınız birtakım tavsiyelerden ziyade kendi iç sezgilerinize güvenmek sizi olası zorluklardan koruyacak. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay birtakım parasal harcamaları karşınıza getirebilir, unuttuğunuz bir borç çıkabilir, ödeme ortaya çıkabilir. Eşinizin parası ile ilgili konu ve olaylarda yine hızlı gelişmelere bu Dolunay’da karşınıza gelecek. 21 Aralık’ta güzel bir fırsat devrede. Bu fırsat hayatınızla ilgili oluşumları destekliyor sevgili Yay’lar. Bir anlamda harekete geçmekten mutluluk duyacağınız aylardan bir tanesi ama dediğim gibi biraz sakin, bira düşünerek ve biraz da heyecanınızı kontrol ederek adımlar atmaya özen gösterin.

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle