ASTROLOJİ 955 Görüntülenme 30.11.2018 00:07

Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Aralık ayında daha fazla maddi konulara odaklı olacaksınız sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Terazi burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Terazi burcunu neler bekliyor?

Merkür para alanlarınıza kayıyor ve 6 Aralık’a kadar girişimleriniz ve yatırımlarınız anlamında desteklenmeyeceksiniz. Yani büyük bir adımdan, büyük bir girişimden ya da imzadan bu dönemde kaçınmanız sizin faydanıza olacak sevgili Terazi’ler. Diğer taraftan yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz ve planlar yapacağınız aylardan bir tanesi. 2 Aralık’ta Venüs Akrep Burcu’na geçecek, parasal konularda güzel getirilerinizin oluşacağı güzel bir üç hafta döngü içinde olacaksınız. Hemen 1 Aralık’ta özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanla gerginlerinizin yüksek olacağı bir dönem. 6 Aralık’ta Merkür düzeliyor. Merkür düzeldikten bir gün sonra 7 Aralık’ta bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay’da iletişimsel konularda önemli kararlar ve hızlı adımların devreye girmesi söz konusu olacak. Diğer taraftan beraber çalıştığınız insanların yanıltıcı etkileri, bazı noktalarda anlaşamamanız ya da hayal kırıklığı yaşamanız işle ilgili konularda bazı sorunları da körükleyebilir ya da istediğiniz verimi almanız bu dönemde zor olabilir. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay’la beraber kariyer ve iş alanlarınızda hızlı birtakım adımlar devrede olacak. Göz önünde bulunacağınız bir işteyseniz eğer özellikle 22 Aralık civarında hızlı duygusal değişimler, sinirli ya da agresif birtakım etkilerle karşılaşma ihtimaliniz var. Diğer taraftan 21 Aralık’ta güzel bir şansın ya da fırsatın yakın çevrenizden karşınıza geldiğini görebilirsiniz ya da yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki güzel oluşumların sizin hayatınızı da olumlu etkilediğini fark edebilirsiniz.

Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle