ASTROLOJİ 966 Görüntülenme 30.11.2018 00:10

Aralık Ayı Oğlak Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Bu ay biraz geri planda durmanız gereken aylardan bir tanesi sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Diğer taraftan sosyal çevrenizin hareketliliği, geleceğe yönelik işlerinizde hızlı birtakım görüşme ve konuşmalar, bunu yapmaya zorlanmanıza sebep olacak. 1 Aralık’ta Merkür Akrep Burcu’na geçerek gerilemesine devam ediyor. 6 Aralık’a kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Sosyal çevrelerde ve ortamlarda yanlış anlaşılmalara meyilli olacaksınız. Daha önceden bir arkadaşınızla yaşadığınız bir konu ya da bir mevzu karşınıza farklı bir şekilde gelebilir ve siz bununla uğraşarak çözmek durumunda kalabilirsiniz sevgili Oğlak’lar. Ay başında ev, aile, yuva alanlarınızı büyük bir kavga, bir çekişme, bir sorun devrede olacak. Bu etkiye dikkat edin ve 6 Aralık’ta Merkür düzeldikten sonra 7 Aralık itibariyle Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay diğer burçlara göre sizin hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gereken bir Yeni Ay olacak sevgili Oğlak’lar. Plan yapmak için uygun bir Yeni Ay olabilir, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanacağınız bir Yeni Ay olabilir, yurt dışı bağlantılı konu ve olayları planlayacağınız bir Yeni Ay olabilir. Bu saydıklarımı gayet güzel bir şekilde planlayabilirsiniz. Ama kendinizi göstermek istediğiniz büyük bir proje başlatacaksınız, bir işe gireceksiniz, önemli bir işin sizin için önemli olduğunu düşünüyorsunuz ve bu işi başlatacaksınız, işte bunlar konusunda henüz desteklenmiyorsunuz sevgili Oğlak’lar. 13 Aralık’ta Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesiyle beraber biraz daha iletişimde kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem olacak. Hayatını bu dönemde iyice gözden geçirin. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay, özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde önemli ve hassas birtakım kararları karşınıza getirebilir. Bu dönemde vereceğiniz kararlar önemli olacak ilişkinizle bağlantılı olarak. 21 Aralık’ta aslında korunduğunuz ve bir anlamda da güzel açılımların olacağını düşündüğünüz bir dönem olacak. 21 Aralık’ta yurt dışına yönelik bir iş ya da önemli bir iş konusunda geri planda konuşulmuş birtakım konu ve olaylar karşınıza hızlanmış şekilde gelebilir ve ruhen huzurlu hissedebilirsiniz.

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle