ASTROLOJİ 862 Görüntülenme 30.11.2018 00:11

Aralık Ayı Kova Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Diğer taraftan kariyerinizle ilgili konular ve olayların da hız kazandığı söyleyebilirim sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Kova burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Kova burcunu neler bekliyor?

Merkür Akrep Burcu’na geçti 1 Aralık itibariyle ve 1 Aralık’tan 6 Aralık’a kadar iş hayatınızda ve göz önünde olacağınız ortamlarda, toplum içinde yanlış anlaşılmalara meyilli olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha doğru, sizi anlatan cümleler seçemeye özen gösterin. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak anlamında 6 Aralık’a kadar desteklenmeyeceksiniz. 2 Aralık’tan sonra patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı daha kuvvetlendirebilirsiniz. Onlarla konuşmalarınız hızlanacak, aranızdaki bağı kuvvetlendirebileceğiniz gibi istediğiniz bir zam, terfi ya da bir konuşma, parasal bir konuşma yapmayı düşünüyorsanız işte şimdi tam zamanı olabilir. Ama bana kalırsa 6 Aralık’ı bekleyin hem de Merkür düzelsin, ondan sonra yani 6 Aralık’tan sonra gönül rahatlığıyla bunu yapabilirsiniz. 7 Aralık’ta oluşan Yeni Ay çevrenizi değiştirecek önemli kararlar almanıza neden olabilir. Arkadaş ortamlarınızda aldığınız bir kararı uygulayabilirsiniz, bazı konuları yeniden gözden geçirecek ve buna göre adım atacaksınız. Birden fazla işle ilgili önemli adımlarınız bu Yeni Ay’la beraber devrede olabilir sevgili Kova’lar. Parasal konularda ise yanıltıcı etkiler var, birileri size söylediğinden farklı bir şeyler yapıyor olabilir, farklı bir şeyler kazanıyor olabilir, size aktarılan düşündüğünüz gibi olmayabilir sevgili Kova’lar. Bu etkiyi Aralık ayı boyunca lütfen yeni girişeceğiniz işlerinizde dikkat edin. 22 Aralık’taki Dolunay’la beraber iş hayatınıza, günlük hayatınızın gerekliliklerini daha fazla özen göstereceksiniz. Bu alanda birtakım inişler çıkışlar, duygusal kararlar devrede olurken sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeyi unutmayın. Mide sıkıntıları ve mide problemleri bu Dolunay’da biraz sizi yorabilir sevgili Kova’lar. Ama 21 Aralık’ta oluşacak güzel etkileşimlerle arkadaşlarınızdan aldığınız desteklerle aslında ne kadar şanslı olduğunuzu görecek, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak, istediğiniz sonuçları elde edecek aynı zamanda birden fazla işle uğraşıyorsanız, işlerinize yeni bir işi de ekleme fırsatı bulacaksınız.

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle