ASTROLOJİ 598 Görüntülenme 30.11.2018 00:01

Aralık Ayı Koç Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Aralık ayında bazı konu ve olayların tekrar üzerinden geçeceksiniz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Koç burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Koç burcunu neler bekliyor?

Aralık başında Merkür Akrep Burcu’na kayarak gerilemesine devam edecek. 6 Aralık’a kadar yaklaşık 6 gün boyunca ortak parasal konularda önemli kararlar almamaya özen gösterin. Aralık ayında yanıltıcı etkiler de devrede olucak, önemli girişimlerinizin birkaç kez üzerinden geçmekte yarar var. 2 Aralık itibariyle daha fazla parasal konularda durum ve olayları toparlayacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz, aynı zamanda etrafınızda insanlarla kurduğunuz doğru ilişkiler, onlarla atacağınız adımlar, maddi konularda zorlanacağınız alanları geride bırakmaya neden olacak.6 Aralık’ta Merkür düzeliyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber parasal konularda 13 Aralık’a kadar önemli adımlarınızı ve kararlarınızı uygulamak için fırsatlarınız olucak. 7 Aralık oluşan Yeni Ay, seyahat, eğitim, yabancı dil, yabancılarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konular, ticaret, medya, yayıncılık ya da bu alanlarda herhangi bir işiniz varsa önemli adımları karşınıza getirecek bir ay olabilir. Yine de diğer insanlardan alacağınız etkilerle biraz aldatıcı etkilere de sahip olacaksınız. Bu yüzden bu Yeni Ay’la beraber gözünüzü dört açmalısınız sevgili Koç’lar. Hemen ay sonunda oluşacak Dolunay, ev aile, yuva alanlarına dikkatinizi çevirmenize neden olacak. Dolunay zamanlarında denge kurmak önemli. Kariyerinize ve iş alanlarına odaklandığınız bu dönem içerisinde eviniz, aileniz, yuvanızda oluşacak birtakım hassas oluşumlar ilginizi ve alakanızı o tarafa kaydırmanıza neden olacak. Onun dışında 21 Aralık çok şanslı etkileşimlere sahip. Karşınıza çıkacak iş fırsatı, yüzünüzü güldürebilir.

Güzel bir ay diliyorum sizler için.

Sitene Ekle