ASTROLOJİ 470 Görüntülenme 30.11.2018 00:03

Aralık Ayı İkizler Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Hem özel ilişkileriniz hem işle ilgili konular önem kazanıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. İkizler burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında İkizler burcunu neler bekliyor?

Aralık başında Merkür Akrep Burcu’na kayacak ve 6 Aralık’a kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda, iletişim sıkıntılarını ve konularını karşınıza getirebilir. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Aynı şekilde siz birilerinin yanında çalışıyorsanız yine o dönemde beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Yeni bir iş başvurusunda bulunmak, yeni bir işe başlamak, herhangi bir proje ya da işi başlatmak anlamında da 6 Aralık’a kadar desteklenmeyeceksiniz. Ama 6 Aralık’tan sonra gayet güzel bu konuları bir daha ele alacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Aralık başında özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sosyal çevre ilişkileriniz özel hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Özel hayatınızda kim varsa, o insan arasındaki çekişmeler, gerilimler hemen Aralık başında daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. 7 Aralık’ta bir Yeni Ay gerçekleşecek. 6 Aralık’ta da Merkür düzeliyor. Aslında önemli girişimleriniz için harekete geçebileceğiniz yeni aylardan bir tanesi. 7 Aralık’ta oluşan Yeni Ay, ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklaşa atılacak adımlarınız konusunda siz destekleyecek sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Ama diğer taraftan bazı konular göründüğü gibi olmayabilir. Özellikle sizi destekleyen önemli insanlar, önemli kişilerin bu zamanlarda sizi biraz yanıltabilme etkisine karşı dikkatli olmanız gerekecek. Çevrenizden alacağınız birtakım fikirlerde kendi algınıza güvenerek yolunuzda ilerlemek önemli olsun lütfen. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay elinize bir para geçirebilir. Maddi konularda önemli Dolunay’lardan bir tanesi olacak sevgili İklzler. Elinize geçecek olan parayla beraber kafanızdaki plan ve projeleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz ve 21 Aralık’ta bir teklif karşınıza gelecek, özel hayatınızda ya da ortaklı işinizde. Bu teklifle beraber şanslı birtakım oluşumlarla yeni yılı karşılayacaksınız.

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle