ASTROLOJİ 814 Görüntülenme 30.11.2018 00:02

Aralık Ayı Boğa Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Aralık ayına girdiğimizde hem ortak parasal konular hem ikili ilişkiler hayatınızda önemli Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Boğa burcunu neler bekliyor?

Aralık başında Merkür Akrep Burcu’na geçecek ve orada gerilemesine 6 Aralık’a kadar devam edecek. Yani ikili ilişkileriniz ve özel hayatınız bu alanda birtakım eski konuların yeniden gündeme gelmesi etkiler devrede olacak. Bu bakımdan iletişiminizi sağlam tutmanız gerekiyor. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar olabilir, siz birilerinin yanında çalışıyor olabilirsiniz, hemen Aralık’ın başında gergin etkiler devrede olacak. Bundan dolayı iş hayatınızda dikkatli adımlar atmanızda fayda var. 2 Aralık’tan sonra özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemleri gözden geçireceğiniz ve sevdiğinizle daha kuvvetli kökler kuracağınız bir üç haftalık döngü içerisine gireceksiniz. Eğer hayatınızda bir insan yoksa, hayatınıza birini alma etkisi önem kazanıyor. 6 Aralık’ta Merkür düzeliyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber hem ilişkileriniz hem de parasal konularda artık gönül rahatlığı ile adımlar atacaksınız. Merkür düzeldikten bir gün sonra Yeni Ay gerçekleşecek. Parasal konular, alacak-verecek dengesi, banka işlemleri, kredi alma, birine borç verme gibi konular, nafaka, miras ile ilgili konu ve olaylar hızlanacak bu Yeni Ay’da. Ama arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin parasal konularda sizi kandırmasına ya da aldatmasına da izin vermemeniz gereken bir döngü olacak. Bu bakımdan Aralık ayında en fazla buna dikkat edin. 22 Aralık’ta oluşan Dolunay’la beraber yakın çevre, akraba ve kardeşler alanınızda önemli, duygusal ve hassas kararların başınıza geldiğini göreceksiniz. Zaten ayrıntıları haftalık yorumlarla bizler, sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle