ASTROLOJİ 818 Görüntülenme 30.11.2018 00:06

Aralık Ayı Başak Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Bu ay iletişimsel konuların ve yakın çevre alanlarınızın önem kazandığı bir ay olacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Başak burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Başak burcunu neler bekliyor?

1 Aralık’ta Merkür’ün Akrep Burcu’na gerilemesiyle beraber yakın çevre konularınızda birtakım sıkıntı ve sorunlar 6 Aralık’a kadar karşınıza gelebilir. Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın dostlarınız yani yakın çevrenizde kim varsa o insanlarla olan iletişiminizde 6 Aralık’a kadar dikkat edin. Eski konu ve olayların üzerinden tekrar tekrar geçmemeye çalışın. Bazı olayların eski konuşmaları, eski defterleri açtığını görecek ve hıncınızı yakın çevrenizdeki insanlardan almak isteyeceksiniz. Herhangi bir işe başlamak, bir sözleşmeye imza atmak anlamında 6 Aralık’a kadar desteklenmiyorsunuz. 1 Aralık’ta maddi konulara dikkat etmeniz gerekiyor, gerginlikler iyice ortaya çıkabilir. Eşinizle özellikle parasal konularda, “bu benim param”, “sen şu kadar para harcıyorsun” gibi konuşmalara dikkat edin. 7 Aralık’ta oluşan Yeni Ay aile ve yuva ile ilgili konularda önemli adımlar atmanızı destekleyen Yeni Ay’lardan bir tanesi. Diğer taraftan özel hayatınızdaki kişi, bazı konularda sizi kandırabilir. partnerinizin hayatında önemli bir iş fırsatı karşısına gelebilir ama bu iş fırsatına gerçekçi gözlerle bakmadığını ilerleyen zamanlarda görebilirsiniz. Bu anlamda birbirinize faydalı olmaya çalışın, fikirlerinizi verin ama bu fikirler gerçekçilikten uzak olmasın sevgili Başak’lar. 22 Aralık’ta oluşan Dolunay çevrenizle ilgili konu ve olayları hızlandıracak. Sosyal çevrede, arkadaşlarınızın hayatında önemli duygusal konulara yönelik hareketlerde bulunacaksınız. Özel hayatınız ve arkadaş ortamlarınız arasındaki dengeyi bu Dolunay’la iyi bir şekilde sağlayın. 21 Aralık’ta çok güzel bir ev ya da emlak fırsatı karşınıza gelebilir sevgili Başak’lar. Bunu lütfen değerlendirin. Bu karşınıza gelecek olan fırsatın  sizi çok ama çok mutlu ettiğini göreceksiniz.

Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle