ASTROLOJİ 1.177 Görüntülenme 30.11.2018 00:12

Aralık Ayı Balık Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Kariyerinize yönelik oluşumlar ve seyahat ile ilgili konu ve olaylar önem kazanıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

Jüpiter Yay Burcu’na geçti. Bu bakımdan kariyer ve iş konusunda en şanslı burç olarak karşımıza siz çıkıyorsunuz sevgili Balık’lar. Özellikle yükselen Balık’lar kariyer ve işle ilgili konularda güzel fırsatlar elde edecekler bu ay içerisinde. Yanıltıcı etkileriniz de var, hala kararsızlıklarınız var ama bunu bir şekilde dengeye koyabilirseniz, bu ay karşınıza gelecek olan fırsatlardan etkin bir şeklide faydalanabilirsiniz. 1 Aralık’ta Merkür Akrep burcuna geçiyor ve Merkür seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konular ve yayıncılıkla ilgili konularda birtakım eski konu ve olayları yeniden karşınıza getirebilir 6 Aralık’a kadar ya da 6 Aralık’a kadar iş yaptığınız insanlarla birtakım işlerde bulunabilir ve bu adımları atabilirsiniz. Diğer taraftan yanlış anlaşılmalara da meyilli bir zaman dilimi içinde olacağınız için 6 Aralık’tan sonra hareket etmeye özen göstermelisiniz. 1 Aralık itibariyle parasal konularda dikkatli olmanız gerekecek. Para alacak verecek dengesini oturtmak kolay olmayacak. 7 Aralık’ta oluşan Yeni Ay kariyer ve iş alanlarınızda önemli başlangıç ve kararları uygulayabileceğiniz, yeni adımları atmaktan mutluluk duyacağınız bir Yeni Ay olacak sevgili Balık’lar. Ama yine de bu yeni aya girerken kendi kafanızdaki şüpheleriniz, kararsızlıklarınız, belirsizlikleriniz, biraz tembellikleriniz sizi yorabilir ya da size iş getiren insanların sizi farklı algılamasına neden olabilir. Aldatan etkileri siz karşı tarafa uygulamaya meyilli olacaksınız. Bu yüzden biraz daha istekleriniz konusunda net olmaya özen gösterin ve bağışıklık sisteminizi lütfen düzgün tutun bu ay içerisinde. Zehirlenmeler, birtakım sağlık sıkıntıları, soğuk algınlıkları ve hastalıklar gibi bütün bu konular bağışıklık sistemi üzerinde olumsuz etki edebilir. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay’a baktığımızda aşk aşk aşk diyelim. Keyifli oluşumlar diyelim. Bu Dolunay önemli konu ve olayları karşınıza getiriyor ama bu konu ve olaylar sizi birazcık iş hayatınızdan ve kariyerinizden kendinizi sıyırmanıza neden olacak. Yani aşk hayatınıza hareketlenebilir, çocukla ilgili önemli birtakım hassas duygusal kararlar alabilirsiniz, bebek sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu Dolunay bu noktalarda sizi destekleyecek. Yuvanızda, işinizde çok güzel bir fırsat 21 Aralık’ta karşınıza gelecek sevgili Balık’lar. Bu fırsatları hayatınıza geçirin, karşınıza gelecek olan fırsatları bu ay kaçırmayın derim.

Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle