ASTROLOJİ 438 Görüntülenme 30.11.2018 00:05

Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Merkür’ün ev, aile ve yuva alanlarınıza gerilemesiyle beraber ayınız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Aslan burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Aslan burcunu neler bekliyor?

1 Aralık 6 Aralık arasında ailenizle ilgili eski birtakım konu ve olayların başınıza geldiğini görebilirsiniz. Aile büyükleriniz ya da kendi ailenizdeki insanlarla olan iletişimlerinizde birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Emlakla ilgili birtakım girişimleriniz varsa, ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, bir sözleşme yapacaksanız, evinizi birilerine devredecekseniz çok dikkat etmelisiniz. Hatta bu işlerinizi Aralık’tan sonra yapmaya özen gösterin çünkü bu alanlarda birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. 6 Aralık’ta Merkür düzeliyor, rahatlıyorsunuz ve 7 Aralık’ta oluşacak Yeni Ay, aşk hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacağınız Yeni Ay’lardan bir tanesi, hayata aşkla bakacağınız bir dönem. Aynı zamanda yine bu dönemde sportif faaliyetler, sanatsal birtakım adımlar, yapmak istediğiniz konuların karşınıza gelmesi ve hobileriniz bu Yeni Ay’la beraber destekleniyor. Ama diğer taraftan, eğer birtakım girişimlerde bulunacaksanız, bu birine aşkınızı ilan etmek olabilir ya da sanatsal bir işinizi başlatmak olabilir, maddi konularda yapacağınız birtakım hesaplar şaşabilir sevgili Aslan’lar, düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Bu yüzden her tür eğlenceye, aşk hayatınıza veya çocuk için yapacağınız harcamalarınıza bu Yeni Ay civarında dikkat etmelisiniz, aldatıcı etkiler devrede olacak. 22 Aralık’ta oluşacak Dolunay ile beraber bir olayın iç yüzü ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Kadersel birtakım etkilerin altında olacaksınız, olayları çok fazla kontrol edemeyeceksiniz. Bu dönem içerisinde sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin, bir sıkıntı yaşarsanız bu en fazla mide ve mide boşluğundaki organlarınızdan gelecek. Ama 21 Aralık’ta çok güzel bir etkileşim devrede, hayatınızda güzel bir teklifle karşılaşma ihtimaliniz söz konusu, sanatsal işlerinizde hayatın yüzünüze güldüğünü görebilirsiniz.

Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle