ASTROLOJİ 964 Görüntülenme 30.11.2018 00:08

Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumu - Hande Kazanova açıkladı...

Bu ay kişisel koşturmalarınız, fikirleriniz ön planda sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova Aralık ayı burç yorumlarını inceledi. Aralık ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Akrep burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Akrep burcunu neler bekliyor?

Merkür Akrep Burcu’na geçerek gerilemeye devam edecek. Bu bakımdan 1 Aralık-6 Aralık arasında yanlış ifadelere dikkat etmeniz gereken bir dönem. Yanlış anlaşılabilirsiniz, kendinizi ifade edemeyebilirsiniz, insanlar üzerinde yanlış intiba bırakabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmeleriniz varsa, büyük adımlarınız varsa bu ay özellikle Merkür Yay Burcu’na geçene kadar bunu yapmamaya özen gösterin. 13 Aralık’ta Merkür Yay Burcu’na geçecek sevgili Akrep’ler. 2 Aralık itibariyle Venüs Akrep Burcu’na geçiyor. Birazcık özel hayatınız ve ilişkilerinizin görünür hale gelmesini isteyeceğiniz bir dönem. Sosyalliğiniz artabilir, kendinize, görüntünüze daha fazla özen gösterebilirsiniz bu dönemde ve sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. 7 Aralık’ta oluşan Yeni Ay, maddi konularda önemli kararları karşınıza getirecek. Yatırımlarınıza odaklanacaksınız, elinize geçen para olabilir, bu parayı nasıl değerlendirmenize gerektiğine dair araştırmalarınız devrede olacak. Ama ne olursa olsun bu dönemde riskli adımlar atmaktan kaçınmalısınız sevgili Akrep’ler. Çünkü yanıltıcı ve aldatıcı yanılgılar etkiler devrede olacak. Çevrenizden duyduklarınıza, yaşanılanlara bu dönemde çok fazla itibar etmeyin, kendi bildiğinizden şaşmayın, sağlam yolu bırakmayın. 13 Aralık’tan sonra Merkür Yay Burcu’na geçtikten sonra kafanız daha fazla ticari konulara çalışabilir ve daha iyi ve net görebilirsiniz önünüzü. 22 Aralık’ta oluşan Dolunay, seyahatlerinizi hızlandıracak, geleceğe yönelik işleriniz için bu Dolunay’da hassas birtakım kararlar alacaksınız. Medya ile ilgili birtakım bağlantınız varsa bu alanda hassaslıklar karşınıza gelebilir. Dolunay zamanı med cezir etkisinin en yüksek görüldüğü zamanlar. Bu yüzden yakın çevreniz ve uzak çevre arasındaki dengeyi bu Dolunay’da iyi sağlayın. Uzak akrabalarınızdan da haberleriniz yüksek olacak. 21 Aralık’ta çok güzel bir para fırsatı sizi çok ama çok mutlu edecek.

Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle