ASTROLOJİ 7.195 Görüntülenme 26.04.2019 00:20

Akrep Burcu Hande Kazanova 29 Nisan - 5 Mayıs 2019 Haftası

Hayata bakış açınızda biraz sıkıntılı ve sorunlu olabilirsiniz. Akrabalarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

29 Nisan- 5 Mayıs haftasında Akrep burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Akrep burcunu sizler için yorumladı.Hayatınızdaki insana yardım etme isteğinizle ya da çocuğunuz varsa onun için yapacağınız fedakarlıklarla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler.

Hayatınızdaki insana yardım etme isteğinizle ya da çocuğunuz varsa onun için yapacağınız fedakarlıklarla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Risk almayı sevdiğiniz bir hafta olabilir.

Salı günü Satürn gerilemeye başlayacak. Yakın çevre alanlarınızda, akraba ve kardeşlerinizin sorumluluklarını üstlendiğiniz ya da iletişim ayağında önemli sorumluluklar ve yükümlülüklerle karşılaştığınız bu dönem içerisinde işlerin biraz yavaşladığını, ertelendiğini ve problemlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Satürn’ün bu alanlarınızda geriliyor olması gözden kaçırdığınız konu ve olayları farketmek anlamında size yeşil ışık yakacak. Çarşamba ve perşembe günleri önemli olacak.

Hayata bakış açınızda biraz sıkıntılı ve sorunlu olabilirsiniz. Akrabalarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi diğer insanlara aktarmak sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Cuma günü keyifli etkileşimler devrede olacak.  Pazar günü oluşacak Yeniay ikili ilişkiler ve özel hayat hanenizde gerçekleşecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle