Bilgin Pro
AŞK-İLİŞKİLER 8.922 Görüntülenme 24.06.2017 19:00 0 8
Hande Akın İletişim ve İlişki Uzmanı
Hande Akın

AŞK VE İLİŞKİLER HAKKINDA MERAK EDİLENLER İLE İLGİLİ DİĞER CEVAPLAR

Ailem karşı çıkıyorsa o ilişkiyi bitirmeli miyim?

Aşk, körükörüne aşık olmak mıdır ? belki hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir ve bu yüzden kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. 

Peki üçüncü bir kişinin ilişkisinize karşı çıkmasına izin verir miydiniz ? bu aileniz olsaydı yine de vazgeçer miydiniz?

İlişki ve yaşam koçu Hande Akın'a Ailem karşı çıkıyorsa o ilişkiyi bitirmeli miyim? sorusunu sorduk' 'Yetişkin bir birey olduğunuzu önce kendinize ispat etmelisiniz, yetişkin bir birey kendi kararlarını sağlıklı bir şekilde verebilir'' dedi bakın cevapla.tv izleyicilerine başka ne yanıtlar verdi:

''Ailenizin karşı çıkmasıyla bir ilişkiyi bitirme durumuna geldiyseniz eğer hala ailenizin çocuğu yerindesiniz. Yetişkin bir birey olduğunuzu siz kendinize ispat etmelisiniz, yetişkin bir birey kendi kararlarını kendi, sağlıklı bir şekilde verebilir. Ailenizin belki de haklı olduğu taraflar vardır onları da dinlemenizd fayda var. Önemli olan bir dış göz olarak yaşadığınız ilişkiye bakabilmektir. Asla tamamen dinlemeyin diyemem, tamamen onların söylediği şekilde ilişkinizi sürdürün de diyemem. Kendi kalbinizin rehberliğine her zaman güvenin. Aileniz karşı çıkıyorsa onları dinleyin, anlamaya çalışın ve sebepleri aslında sizin için de çözebilirseniz bunları güzel bir iletişimle aktarın ve paylaşın.''

Paylaş
Sitene Ekle