ASTROLOJİ 839 Görüntülenme 03.02.2019 00:40

4 - 10 Şubat 2019 haftası Yengeç Burcu

Bu hafta ortak parasal konularla başlayacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu Yeniay’ı maddi konularda atmanız gereken adımlar konusunda kullanmaya özen gösterin.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 4 - 10 Şubat 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ortak parasal konularla başlayacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Borç alacak-verecek dengeniz, banka işlemleriniz, hayatı biraz daha geri plandan algılama şekliniz önemli olacak ve alanlarda bir Yeniay gerçekleşecek.

Bu Yeniay’ı maddi konularda atmanız gereken adımlar konusunda kullanmaya özen gösterin. Salı günü gerçekleşecek olan bu Yeniay, önemli adımları hayatınıza taşıyacak.

Pazartesi günü Venüs’ün evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza geçmesiyle beraber sevdiğiniz insanla aranızdaki mesafe ve sorunlar, değiştirici ve dönüştürücü olayları toparlamanın yolunu bulacağınız bir üç haftalık döngü içerisine gireceksiniz. Sevdiğiniz insanla mesafeli olsanız bile onu rahat anlayacaksınız. Ortak değerler ölçüsünde adımlarınızı beraber hızlandırabilirsiniz.

Bu haftanın en şanslı günlerinden bir tanesi cuma günü olacak. Parasal konularda yaptığınız işlerin karşılığını alabileceğiniz günlerden bir tanesi olacak. Aynı zamanda uzun zamandır maddi konularda bir alacağınız varsa bunu alabilirsiniz. Attığınız adımların parasal sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı görecek ve çabuk hareket etmekten mutluluk duyacaksınız.

Eşinizin ailesiyle ilgili yapacağınız planlar varsa hafta sonuna doğru hayata geçirebilirsiniz. Pazar günü itibariyle Merkür Balık Burcu’na geçecek. Seyahatleriniz hızlanabilir ya da eğitimle ilgili konularda kararsızlıklarınız, fedakarlıklarınız yüksek olurken diğer taraftan çok fazla sorumluluk üstlenmek istemeyeceksiniz. En ufak bir sıkıntı ve sorunda tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınız size yol gösterecek sevgili Yengeç’ler. Pazar günü hayatın sizi her alanda desteklediğini göreceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle