ASTROLOJİ 905 Görüntülenme 03.02.2019 00:25

4 - 10 Şubat 2019 haftası Terazi Burcu

Aşk ve keyif dolu bir haftaya merhaba diyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Hayata keyifle baktığınız dönemlerden bir tanesi olacak.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aşk ve keyif dolu bir haftaya merhaba diyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Hayata keyifle baktığınız dönemlerden bir tanesi olacak. Etrafınızda sizin keyfinizi yukarıya taşıyacak birçok insan olabilir ve aşka odaklanmış olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konu ve olaylara kendinizi daha çok verebilirsiniz.

Salı günü oluşacak Yeniay bu alanda kafanızdaki planları uygulayacağınız ve önemli adımlar atacağınız Yeniay’lardan bir tanesi olacak. Hobileriniz varsa ya da spora başlamak istiyorsanız her tür girişiminizi özellikle salı günü ve sonrasında yapmak sizin adınıza daha faydalı olacak.

Pazartesi günü itibariyle Venüs, Oğlak Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda kalıcı ve somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Evinizde dekorasyon, tadilat, tamirat gibi işleriniz varsa bu işler için harekete geçmek doğru olacak.

Sevdiğiniz insanlarla kuracağınız güzel bağlar biraz mesafeli olabilir ancak aile hayatınızda kalıcı ve somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Cuma günü şahane olacak. Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle hem aşk hayatınızda hem de girişime yönelik işlerinizde beş yıldızlı bir gün yaşayabilirsiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Eğer kalbiniz boşsa yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz bir insandan hoşlanabilirsiniz ya da onun teklifiyle karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonu Merkür Balık Bucu’na geçecek. İşlerinize daha fazla önem göstermeniz gerekecek. Diğer taraftan sağılığınızla ilgili konularda gözden geçirmeniz gerekenler üzerinize gelse bile hayalperest tavırlarınızı bir kenara bırakarak, sistemli bir şekilde bu işin üzerine eğilmeli ve kararsızlıklarınızı bir kenara bırakmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle