ASTROLOJİ 936 Görüntülenme 03.02.2019 00:10

4 - 10 Şubat 2019 haftası Oğlak Burcu

Maddi konuların önemli olduğu etkilerle haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak’lar. Parasal konular hızlanmış olabilir. Maddi konularda güzel şans ve seçenekler karşınıza gelebilir.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Maddi konuların önemli olduğu etkilerle haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak’lar. Parasal konular hızlanmış olabilir. Elinize para geçiyor olabilir ya da uzun zamandır parasal konularla yatıp kalkıyor olabilirsiniz.

Pazartesiyi salıya bağlayan gece oluşacak Yeniay ile beraber maddi konularda önünüzdeki dönemde hızlı ve önemli adımlar atacaksınız. Pazartesi günü itibariyle Venüs sizin burcunuza geçecek. Kendinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir dönem olacak.

Sizler ekonomik burçlardan bir tanesi olabilirsiniz ama her şeyi etraflıca inceleyerek ve bakarak, görüntünüzü değiştirmek önem kazanacak ve bu hafta bunlarla daha fazla ilgileneceksiniz.

Cuma günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Maddi konularda güzel şans ve seçenekler karşınıza gelebilir. Yurt dışından ve yabancı insanlardan alcağınız haberler, maddi konulara ve hayatınıza, kazançlarınıza farklı gözlerle bakmanıza neden olacak. Eğer bir yatırımınız varsa bu cuma günü başlatmanız sizin için şanslı olabilir.

Pazar günü Merkür’ün Balık Burcu’na geçmesiyle yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlanacak sevgili Oğlak’lar. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı bu dönemde yumuşak davranabilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde her şeyi bir kenara not etmekte fayda olacak. Aklını karıştığında ve herkese hayır diyemediğiniz zamanlarda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta gayet keyifli olacak, tadını çıkarın. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle