ASTROLOJİ 973 Görüntülenme 03.02.2019 00:05

4 - 10 Şubat 2019 haftası Kova Burcu

Bu hafta sizin için çok önemli haftalardan bir tanesi olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Bu hafta bir yılı başlatacağınız hafta olacak. Sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta sizin için çok önemli haftalardan bir tanesi olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Bu hafta bir yılı başlatacağınız hafta olacak. Sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek.

Pazartesiyi salıya bağlayan gece 15 derece Kova Burcu’nda gerçekleşecek bu Yeniay ile hayatınızdaki bütün bir yıl atmak istediğiniz adımları, başlangıç ve kararları verebilirsiniz. Pazartesi günü itibariyle Venüs, Oğlak Burcu’na geçecek.

Kendinizi geri plana çekmek istediğiniz bir dönem olacak, diğer taraftan hayatınızla ilgili önemli kararlarınız olacak ve hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Diğer insanlarla olan bağlantılarınızda çok çabuk yorulabilirsiniz. Kendi kabuğunuzda olmak, yalnız kalmak, olayları gözden geçirmek ve kalabalıklar içerisinde çok fazla olmamak bu dönem sizi destekleyecek. Spora gidebilir, doğa yürüyüşlerinde bulunabilir, kalabalık yerlerden birazcık uzak durmak işinize yarayabilir.

Bu cuma önemli olacak çünkü kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bolluk ve bereketin hayatınıza sirayet ettiğini göreceksiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber girişilecek işlerde, önemli davetler, organizasyonlar ve aktivitelerde hayatın ve arkadaşlarınızın sizi desteklediğini ve girişimleriniz konusunda sizin yanınızda olduklarını görmek hoşunuza gidecek.

Bu hafta harekete geçmeniz gereken konularda cuma gününü etkin bir şekilde kullanmaya özen gösterin. Pazar günü Merkür, Balık Burcu’na geçecek. Maddi konular hızlanacak. Parasal konularda kararsızlıklarınız yüksek olabilir.

Birtakım konuşmalar içersine girebilirsiniz. Kafanız bulanık olabilir. Eğer gerçekçi adımlar atarsanız, güzel sonuçlar yakalayacağınız bir on beş günlük dilim içerisine giriyorsunuz. Bu hafta keyfiniz yüksek olacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle