ASTROLOJİ 735 Görüntülenme 03.02.2019 00:55

4 - 10 Şubat 2019 haftası Koç Burcu

Haftaya sosyal çevre alanlarınız aktif bir şekilde başlayacaksınız sevgili Koç’lar. Bu pazartesi Venüs, Oğlak Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş adımlarınız hızlanırken, sistemli ve organize bir şekilde çalışacaksınız

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019  haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yaklaşık üç hafta boyunca hayatınızı, işlerinizi ve yapacaklarınızı gözden geçirmek ve bu alanlarda doğru ilişkiler kurmak da önem kazanacak. Salı günü sabaha karşı oluşacak Yeniay ile beraber sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde, geleceğe yönelik adımlarınızda, işten elde edilecek gelirlerinizde önemli birtakım başlangıçlarınız varsa, kararlarınızı uygulayacağınız bir Yeniay gerçekleşecek.

Yeniay olur olmaz değil, birkaç gün geçtikten sonra yani Ay, Hilal’e giderken adımlarımızı hızlandırmak önem kazanıyor. Bu hafta bu anlamda etkili haftalardan bir tanesi olacak. Bu hafta cuma günü, güzel gelişmeler karşınıza gelecek.

Girişimleriniz konusunda, çevrenizden ve arkadaşlarınızdan ya da atacağınız adımlar konusunda diğer insanlardan göreceğiniz destekler sizi hareketlendirebilir. Karşı tarafı çok çabuk ikna edebilirsiniz ve aynı şekilde ikna olabilirsiniz. Cuma gününü bu anlamda güzel işleriniz için değerlendirmelisiniz. Pazar günü Merkür, Balık Burcu’na geçecek.

Geri planda durduğunuz ve hayatı anlamlandırdığınız, plan yaptığınız bir dönem başlayacak. Büyük iletişimsel işleriniz ve iş hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarınız ve adımlarınız için bu dönemi iyi bir plan yapma dönemi olarak kullanmaya özen göstermelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle