ASTROLOJİ 726 Görüntülenme 03.02.2019 00:45

4 - 10 Şubat 2019 haftası İkizler Burcu

Oldukça etkili haftalardan bir tanesi sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta yüksek düşünce ve fikirleriniz önemli, büyük planlar kuracaksınız. Kafanızdaki bu planları uygulamak için Yeniay sizi destekleyecek.

Bu planlar eğitim amaçlı ya da seyahatle bağlantılı olabilir. Bütün bunları hayatınıza geçirebilirsiniz. Hukuki alanda adımlar atmak ya da bu alanda ilerlemek istiyorsanız, bir dava başlatmak istiyorsanız Yeniay desteği sizinle olacak sevgili İkizler.Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Diğer taraftan bu alana pazartesi geçen Venüs ile beraber maddi konular önem kazanmaya başlıyor. Ortak parasal konuları konuşmak, eğer borcunuz varsa bunu yeniden yapılandırmak ve çözüme ulaştırmak önemli olacak. Sevdiklerinizden destek görüp destek alacak ve maddi konularda sıkıntılarınız varsa bütün bunları gidermenin yollarını bulacaksınız.

Bu hafta cuma günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir tatil programı devrede olabilir. Ya da geleceğe yönelik kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, konuşmalar ve görüşmeler sizi ve çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi hızlandıracak sevgili İkizler. Hafta sonu Merkür, Balık Burcu’na geçecek.

Kariyerinize odaklanmanız gereken bir dönem başlayacak. Kararsızlıklarınız yüksek olabilir. İşinizde hangi yöne gitmeniz gerektiği konusunda kafanız karmaşık olabilir. Yine de önemli konuşma ve görüşmeler sizi mutlu edecek. Çevrenizden alacağınız destekleri göz ardı etmemelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle