ASTROLOJİ 787 Görüntülenme 03.02.2019 00:50

4 - 10 Şubat 2019 haftası Boğa Burcu

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Kariyer ve işle ilgili konularda güzel bir Yeniay gerçekleşiyor.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 4 - 10 Şubat 2019 haftası  haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu Yeniay ile beraber hem kariyeriniz hem işinizle ilgili konularda önemli adımlarınızı hayatınızda uygulayacaksınız. Ailenizde anne tarafınızdaki konu ve olaylar hızlanırken, eğer evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili almanız gereken önemli kararlar bu Yeniay ile beraber devreye girecek. Yeniay gece saatlerinde salı günü oluşacak.

Pazartesi günü Venüs, Oğlak Burcu’na geçiyor. Seyahatleriniz hızlanabilir. Eğitim hayatınızda daha disiplinli, daha organize olarak, doğru ilişkiler kurarak ilerleyeceğiniz, olaylara sağlam gözlerle bakacağınız bir döngü içine giriyorsunuz.

Üç hafta boyunca insanlarla kuracağınız ilişkiler, hayatınızda önemli olacak sevgili Boğa’lar. Cuma günü girişimleriniz anlamında sizi destekleyen günlerden bir tanesi olacak. Kendinizi çok şanslı ve mutlu göreceksiniz. İşinizle ilgili konularda, parasal konularda elde ettiklerinizi işinize aktarabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir para elinize geçebilir.

Parasal girişimleriniz anlamında cuma günü şanslı günlerden bir tanesi olacak. Pazar günü Merkür, Balık Burcu’na geçecek. Sosyal çevre alanlarınız hızlanmaya başlıyor. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken diğer taraftan onlar için yapacağınız fedakarlıklarınız da önünüzdeki 15 gün boyunca hayatınızda etkili olacak. Hafta sonu hayata esnek, farklı ve rahat gözlerle bakacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle