ASTROLOJİ 1.180 Görüntülenme 03.02.2019 00:03

4 - 10 Şubat 2019 haftası Balık Burcu

Yaklaşık üç hafta boyunca arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, organizasyon ve etkinliklerde bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Eğer önemli işleriniz varsa organize olmak önemli olacak.

Bu hafta pazartesi günü itibariyle sosyal çevre ve arkadaşlık alanınıza geçen Venüs, arkadaşlarınızla beraber yaptığınız işler ve girişimleriniz ya da uzun zamandır aranızın bozuk olduğu kişilerle aranızı düzeltme şansınızın karşınıza geldiğini söylüyor. 4 - 10 Şubat 2019  haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı.

 Bu dönem içerisinde herkesi sizin örgütlemeniz gerekebilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeniay kadersel alanınızda oluşacak sevgili Balık’lar. Diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz ya da önemli başlangıç ya da kararlarınızı uygulamamanız gereken bir Yeniay olacak.

Bu yeniay kadersel ve kapalı alanınızda gerçekleştiği için kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Büyük girişimleriniz ve atımlarınız varsa bu Yeniay sizin değil. Biraz sakin olmanız ve beklemeniz gerekecek. Plan yapmaya özen göstermelisiniz sevgili Balık’lar. Sağlığınızla ilgili konu ve olayları da gözden geçirmeniz gerekecek.

Cuma günü şanslı bir gün olacak. Geri plandan yürüttüğünüz işleriniz ve kariyerinizde şanslar ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Yurt dışı bağlantılı konularınız varsa cuma günü güzel sonuçlar oluşabilir. Diğer taraftan parayla ilgili konularda da rahat harekete geçeceksiniz. Pazar günü Merkür, Balık Burcu’na geçecek.

Planlarınızı, kafanızdaki düşüncelerinizi etrafınızdaki insanlara aktaracağınız bir dönem başlayacak. İnsanlarla konuşmak ve aktif olmak önem kazanacak. Bu dönem size çok güzel ve yaratıcı kapılar aralayabilir. Planlarınızın ve düşündüklerinizin karşınıza gelme olasılığı da yüksek olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle