ASTROLOJİ 1.056 Görüntülenme 03.02.2019 00:35

4 - 10 Şubat 2019 haftası Aslan Burcu

Bu hafta önemli olacak sevgili Aslan’lar. Sizin zıt burcunuzda gerçekleşecek bir Yeniay oluşacak.Bu haftanın en şanslı günü olan cuma gününde hem ikili ilişkileriniz hem de ortaklaşa atacağınız adımlarda destekleneceğiniz bir gün olacak.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Bu Yeniay’ı muhakkak ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili atmak istediğiniz adımlarınız için kullanmalısınız.

Evlenmek istiyor ya da evliliğinizle ilgili önemli bir karar mı alacaksınız? İlişkiye mi başlayacaksınız ya da eşinizin hayatında hızlı bir şekilde gerçekleşen konular var ve kararlar mı almak istiyorsunuz? Taşınmak mı istiyorsunuz? İşte işin içerisinde ilişkilerin ortaklaşa işlerin olduğu bu alanlarda atacağınız adımlar bu salı günü oluşacak Yeniay ile beraber devreye girecek. Bu hafta bu anlamda önemli olacak.

Diğer taraftan pazartesi günü itibariyle işlerinizi seveceğiniz, çalışmaktan mutluluk duyacağınız ve çevrenize faydalı olmak isteyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla sorunlarınız varsa bu sıkıntı ve sorunlara da mantıklı ve oturaklı çözümler üreteceğiniz bir dönem olacak.

Bu haftanın en şanslı günü olan cuma gününde hem ikili ilişkileriniz hem de ortaklaşa atacağınız adımlarda destekleneceğiniz bir gün olacak. İşle ilgili konular yine cuma günü harekete geçmeniz gereken konuların başında gelebilir.

Pazar günü Merkür Balık Burcu’na geçecek. Parasal konularda kafanız daha etkin çalışabilir. Fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Uzun zamandır ne yapsam diye düşündüğünüz parasal birtakım girişimler önünüzdeki 15 gün boyunca hızlanacak ama diğer taraftan fedakarlıklarınız ve kararsızlıklarınız bu alanda yüksek olabilir. Pazar günü keyifli günlerden bir tanesi olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle