ASTROLOJİ 828 Görüntülenme 03.02.2019 00:20

4 - 10 Şubat 2019 haftası Akrep Burcu

Eviniz, aileniz ve yuvanız bu hafta çok önemli olacak sevgili Akrep’ler. Bu hafta bu alanlarda oluşacak bir Yeniay var. İletişimsel işleriniz hızlanmaya başlayacak.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4 - 10 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Eviniz, aileniz ve yuvanız bu hafta çok önemli olacak sevgili Akrep’ler. Bu hafta bu alanlarda oluşacak bir Yeniay var. Bu Yeniay’la beraber ailevi hayatınızda, evinizle ilgili konularda, gayrimenkul ile ilgili girişimlerinizde çevrenize ve kendinize yepyeni bir dönemi müjdeleyebilirsiniz. Bu alanlarda atılacak adımlar salı günü oluşacak olan Yeniay ile beraber devreye girebilir.

Önemli girişimlerinizi birkaç gün sonra yapmanızda fayda olacak. Bu anlamda cuma günü sizi destekleyecek. Cuma günü ev, aile ve yuva alanlarınızda şanslı olacağınız günlerden bir tanesi olacak.

Diğer taraftan hem elinize bir para geçebilir hem de siz birilerine para verebilirsiniz. Bu para aile arasında dönecek ya da gayrimenkul ile ilgili işlere harcanacak bir para olacak sevgili Akrep’ler.

Bu pazartesi itibariyle Venüs, Oğlak Burcu’na geçecek. İletişimsel işleriniz hızlanmaya başlayacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha sistemli ve organize olarak güzel, kısa vadeli işler içerisine girebilir ya da onlarla olan bağlantılarınızı daha kalıcı bir platforma taşıyabilirsiniz.

Hafta sonu oldukça keyifli olacak ve Merkür Balık Burcu’na geçecek. Aşk hayatınızı hareketlendirecek ve kararsızlıklarınız, fedakarlıklarınız, aşk hayatınızda yüksek olabilir. Hafta sonu güzel etkileşimlerle olcak bunun tadını çıkarın. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle