ASTROLOJİ 737 Görüntülenme 03.02.2019 00:03

4 - 10 Şubat 2019 haftalık burç özetleri

Haftaya Ay, Kova Burcu’nda iken başlıyoruz. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız, düşüncelerimiz ve fikirlerimiz önemli olacak.Pazartesiyi salıya bağlayan gece 15 derece Kova Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek.

4 - 10 Şubat 2019 haftalık burç özetlerindeHemen pazartesi günü Venüs, Oğlak Burcu’na geçecek. Venüs kendi üçlüsünde ancak Oğlak Burcu’nda o sıcak yönlerini çok fazla ön plana çıkartabilen bir durumda değil. 4 - 10 Şubat 2019  haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık  burçlarını nasıl etkiliyor. 

  Yine de disiplinli ve organize olarak, sıkıntı ve sorun yaşadığımız alanlarda, işimizde ve parasal konularda çözümler üretmeye bu dönem içerisinde meyilli olabiliriz. Pazartesiyi salıya bağlayan gece 15 derece Kova Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek.

Geleceğimiz ve girişimlerimizle ilgili önemli adımlarımızı, arkadaşlarımızı ve çevremizi ilgilendirecek önemli adımlarımızı bu Yeniay ile beraber alabiliriz. Bu haftanın en şanslı günlerinden bir tanesi cuma olacak. Güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşacağız.

Salı günü gerçekleşecek Yeniay’ın adımlarını cuma günü yapabiliriz. Hafta sonu ise Merkür, Balık Burcu’na geçecek. İletişimimizde biraz kararsız ve hayalperest yönlerimiz ön plana çıkabilir. Bu dönemde fedakarlıklarımız daha yüksek olacak. Çok büyük dikkat gerektiren işlerimizde zaman zaman zorluklar oluşabilir. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle