ASTROLOJİ 371 Görüntülenme 04.03.2019 09:47

4-10 Mart 2019 haftası Yengeç Burcu Hande Kazanova

Başkalarının kaynakları ve para konularında yapılması gerekenleri göz önüne alarak girişimde buluncaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Başkalarının kaynakları ve para konularında yapılması gerekenleri göz önüne alarak girişimde buluncaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Banka alacak verecek dengesi bu hafta önem kazanırken diğer taraftan parasal konularda kafanız hızlı bir şekilde doğru iş birliklerine çalışabilir.

Bu haftanın en önemli konusu salı günü yaşanacak Merkür gerilemesi olacak. Merkür sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapacağınız iş alanınızda gerilecek sevgili Yengeç’ler. Bu yüzden bu alanlarda yaşayacağınız sıkıntı ve problemlere 28 Mart’a kadar dikkat etmelisiniz.

Aynı zamanda eğitim ile ilgili konularda da daha önceden yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin karşınıza gelmesi, hukuki birtakım adımlarda sıkıntı ve problemlerle karşılaşmanız, dış ticaret ya da yabancı insanlarla ilişkilerinizde birtakım sıkıntı ve problemlerin karşınıza gelmesi Merkür geri giderken kaçınılmaz olacak.

Bu alanlarda daha önceden başlattığınız ama bir türlü tamamlamaya fırsatınızın olmadığı konu ve olayları tamamlamak adına harekete geçebilirsiniz. Daha önceden eğitim aldığınız bir yerle çalışabilirsiniz. Daha önceden iş ve ticaret yaptığınız insanlarla görüşebilirsiniz. Bu anlamda destekleneceksiniz ama diğer taraftan yeni insanlarla yapacağınız işler anlamında biraz sıkıntı ve problemlere özellikle bu hafta açık olmanız gerekecek.

Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Çevre ve arkadaşlıklarınız, hayata bakış açınız değişecek. Fikirleriniz ve ideolojiniz, gelecek beklentilerinizin değiştiği bir döngü içerisine gireceksiniz. Bir yandan bu değişimlerden keyif almasını bileceksiniz.

Sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yedi yıl boyunca bu değişimlerin tamamlandığını göreceksiniz. Bu hafta dış ortamlardan insanların söylediklerine çok çabuk kapılabilirsiniz. Birazcık daha mantıklı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Hafta sonu ise özel hayatınızda güzel programlar hayata daha sağlam ve iyi bakmanıza neden olacak. Hafta sonu durum ve olayları çok daha rahat toparlayacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle