ASTROLOJİ 9.101 Görüntülenme 04.03.2019 08:30

4- 10 Mart 2019 haftası Kova Burcu Hande Kazanova

Bu hafta Ay, sizin burcunuzda yani şartlar sizin lehinizde olacak şekilde haftaya başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu hafta önemli olacak.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta Ay, sizin burcunuzda yani şartlar sizin lehinizde olacak şekilde haftaya başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu hafta önemli olacak. Kişisel istek ve beklentilerinize odaklanabilir, gün içerisinde aldığınız haberlerin duygusal yaşantınızı etkilediğini görebilirsiniz.

Gezmek, dolaşmak ve diğer insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem ancak diğer taraftan, salı günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür, gerilemeye başlayacak. Merkür sizin para alanlarınızda gerileyecek. 28 mart’a kadar parasal girişimlerinizde gözünüzü dört açın.

Daha önceden çalıştığınız insanlarla iş ve ticaret yapmaya özen gösterin. Paranızın peşine düşmekte, parasal birtakım konuşmalar yapmakta zorlanacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız sevgili Kova’lar. Gözünüzü dört açıp yardımseverliğinizi fazla abartmayın çünkü bu hafta yardımseverliğiniz özellikle perşembe günü yüksek görünüyor. Paranızı çevrenize saçabilirsiniz.

Bu Merkür gerilemesi daha önceden düştüğünüz bir para sıkıntısı içerisinde kendinizi bulmanıza neden olabilir. Çarşamba günü, Uranüs Boğa Burcu’na geçecek. 21-22-23-24 Ocak doğumlu Kova’ların hayatında hızlı değişimler ama bir yandan onların hoşuna gitmeyecek birtakım durumlar karşılarına gelebilir. Ani olaylar karşısında vereceğiniz tepkilere çok dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak.

İlk dereceden yükselen Kova iseniz bu dönemde ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı değişimler altında olacaksınız. Bu değişimler sizin hayatınızda da hızlı birtakım sonuçlara neden olacak. Değişimlere çok fazla direnmemeye özen göstermelisiniz. Hafta sonu parasal konularda durum ve olayları daha rahat toparlayacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle