ASTROLOJİ 1.412 Görüntülenme 04.03.2019 10:03

4-10 Mart 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Haftanız arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlayacak sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta salı günü Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlayacak sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta salı günü Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor.

Merkür, sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Bu yüzden önemli birtakım işleriniz ve karar vermeniz konular varsa bu Merkür gerilemesinde çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular, diğer taraftan yakın çevre bağlantılarınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalinizde yüksek olacak.

Daha önceden çözmeye uğraştığınız ancak çözemediğiniz ya da tamamlayamadığınız konu ve olayların üzerine gidebilir, bu alanda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Diğer taraftan büyük adımlar ve önemli başlangıçlar, kararlar,  anlamında desteklenmeyeceksiniz.

Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Uranüs’ün 7 yıl boyunca Boğa Burcu’na geçecek olması olacak. Yedi yıldır Koç ve yükselen Koç’ların hayatında çok büyük değişimlere neden olan Uranüs artık sizin burcunuzdan çıkacak. Boğa Burcu’na geçmesi ile beraber yükselen Koç’lar da maddi konularda hızlı, ani ve beklenmedik gelişmelere açık olacak.

Başka insanlara yardım etme isteğinizin yüksek olduğu bir dönem ama bu yardım isteğinizi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda geri planda durmanız, biraz kafanızı dinlemeniz sağlam ve kalıcı adımlarla yolunuzda ilerlemenize neden olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle