ASTROLOJİ 647 Görüntülenme 04.03.2019 09:52

4-10 Mart 2019 haftası İkizler Burcu Hande Kazanova

Değişik ortamlar, sosyal yerler, dış ortamlar özellikle bu hafta başında hayatınızda daha dikkat çekecek sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Değişik ortamlar, sosyal yerler, dış ortamlar özellikle bu hafta başında hayatınızda daha dikkat çekecek sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

İşinizden çok fazla bunaldığınız noktalarda kendinizi dışarıya atabilir, dış ortamlarda nefes almaya çalışabilirsiniz. Değişik insanlar, farkılı yerler, geziler ve tabiki seyahatler sizi heyecanlandıracak. Hayatınıza daha büyük anlamlar katacak.

Bu haftanın en önemli konusu Merkür’ün salı günü itibariyle  gerilemeye başlaması olacak. İletişim sıkıntılarını ve problemlerini hafta sonu itibariyle yavaştan yaşamaya başlayacaksınız. Bu salı itibariyle 28 Mart’a kadar iletişim gezegeni Merkür, sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde olduğunuz yerlerde ağzınızdan çıkanı kulağınız duymalı sevgili İkizler.

Ağzınızdan yanlış ifadeler çıkabilir, insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Özelikle beraber çalıştığınız, üstlerinizle olan bağlantılarınıza bu dönemde dikkat etmeniz gerekecek. Kendinizi birazcık umutsuz hissedebilirsiniz, bu yüzden bu hafta içerisinde sizi yukarıya çıkaracak olaylara ihtiyacınız olacak.

Çarşamba günü Uranüs, Boğa Burcu’na geçiyor. Eğer yükselen İkizler iseniz, önemli açılımlarınız devreye girmeye başlayacak. Kadersel olaylar yaşayacağınız bir dönem içerisine gireceksiniz. Bu dönemde bilinçaltınızda önemli açılımlar olabilir. Aynı zamanda olayların neden ve niçin kavramları üzerinde kafa patlatabilir, yaşayacağınız olaylarla bu olaylar arasındaki bağlantının farkına varabilirsiniz.

Uranüs’ün Boğa Burcu’ndaki dolaşımı sırasında espritüelliğiniz artacak, göreceğiniz rüyalardan yaşayacağınız olaylara kadar büyük açılımlar sizleri bekliyor olacak. Diğer taraftan kariyer hayatınızda önemli fedakarlıklar devrede olabilir.

Perşembe günü önemli bir işiniz varsa göz önünde bulunacağınız ortamlarda, toplum içerisinde bu işinizde biraz daha gerçekçi adımlar özen göstermelisiniz. Hafta sonu durumları toparlayacaksınız. Parasal konularda ve iş hayatınızda yapılması gereken işlerinizi hafta sonu kolaylıkla halledebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle